Klasa 3 dp

 

 

 

Kasia, Filip, Dominik, Damian to uczniowie klasy III dp. Dołączyła do nas w tym roku szkolnym Angelika. Tworzą fajny zespół klasowy. Przewodniczącą klasy jest Kasia, zastępcą Filip. Każdy z nich realizuje swoje zainteresowania w szkole.

Filip, Kasia bardzo lubią grać na instrumentach, dlatego chętnie uczestniczą w występach w ramach Orkiestromanii na terenie szkoły i reprezentują szkołę na zewnątrz.

Angelika lubi układać puzzle, słuchać muzyki. Chętnie uczestniczy w zajęciach tanecznych Zumba. Chętnie spędza przerwy w towarzystwie Kasi spacerując po boisku lub z Filipem i Damianem w świetlicy.

Kasia ładnie opiekuje się nową uczennicą w klasie Angeliką. Bardzo lubi klasowe wycieczki . Ponadto lubi serwować po Internecie.

Filip to nasz klasowy solista, uwielbia śpiewać. Chętnie opowiada o sobie, jest zawsze zadowolony. Bardzo ładnie opiekuje się Dominikiem i Angeliką.

Dominik coraz częściej spędza przerwy na boisku szkolnym razem z Filipem. Lubi odpoczywać na pufach relaksacyjnych podczas przerwy. Chętnie rozwiązuje różne karty pracy podczas zajęć lekcyjnych.

Damian lubi rozmawiać z nami i dowcipkować. Bardzo dba o swoje przybory szkolne. Lubi uczestniczyć w wycieczkach klasowych.

 

 

Urodziny Filipa

 

Wycieczka zawodoznawcza do ZS nr 1

Ścieżka powrotu