Kółko fotograficzne

Spis podstron:

 

 

 

 

 

 

Pan Jacek Kochański pomaga Karolinie przygotować zdjęcia na konkurs "Kwiaty".

 

 

Podczas sesji fotograficznej przygotowującej do konkursu "Wyspa Młyńska na szlaku wody, przemysłu i rzemiosła"

 

 

 

 

Konkursy, w ktorych braliśmy udział:

 

 "Wiosenny spacer po Bydgoszczy"

 

 

Trzech uczniów z naszej szkoły zdobyło laury w konkursie fotograficznym "Wiosenny spacer po Bydgoszczy" zorganizpwanym przez Szkołę Podstawową nr 63.  Są to Jakub Krakowski klasa 4a Stanisław Brzyski klasa 4a i Damian Szymański klasa 5a.

 

 

"Wyspa Młyńska na szlaku wody, przemysłu i rzemiosła"

 

Fot. Agnieszka Grocholska

W dniu 17 maja poznaliśmy wyniki międzyszkolnego konkursu fotograficznego "Wyspa Młyńska na szlaku wody, przemysłu i rzemiosła", który zorganizowała Branżowa Szkoła I stopnia nr 6. Miło nam donieść, że konkurs ten wygrała Agnieszka Grocholska. Rafał Gwizdała i Michał Bagniewski zostali wyróżnieni za udział.

Opiekunowie kółka fotograficznego: Jacek Kochański & Tadeusz Rybski

 

 

 "Świat z perspektywy zwierząt"

Z nieskrywaną satysfakcją informujemy, że dwoch naszych wychowanków Mateusz Kaczmarek i Michał Matczyński zdobyli wyrożnienia w Miejskim Konkursie Fotograficznym "Świat z Perspektywy zwierząt" organizowanym przez Szkolę Podstawową nr 9, Gimnazjum nr 2 i XV Liceum Ogolnoksztalcące. Na konkurs wpłyneło ponad 150 fotografii. Uczniów do konkursu przygotowali opiekunowie kółka fotograficznego Jacek Kochański i Tadeusz Rybski.

 

"Wiosenne kwiaty"

(Kliknij w obrazek, aby zobaczyć więcej)

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie: Rafał Gwizdała, Natalia Koslowska, Magdalena Ogorzeja i Karolina Bukowska zostali nagrodzeni w IV Wojewódzkim Konkursie Fotografii Makro "Wiosenne kwiaty".

Opiekę artystyczną nad uczniami sprawowali pani Katarzyna Krajnik oraz panowie Jacek Kochański i Tadeusz Rybski.

 "Moje pejzaże - piękno ziemi kujawsko-pomorskiej"

 

13 listopada 2014 był szczęśliwym dniem dla dwóch naszych uczennic: Wioletty Hausz i Kamili Ziółkowskiej, które zostały laureatkami konkursu fotograficznego "Moje pejzaże - piękno ziemii kujawsko-pomorskiej", który zorganizował Departament Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Wioletta zdobyła I miejsce, a Kamila znzlazła się w gronie wyróżnionych. Uczennice regularnie uczestniczą w zajęciach kółka fotograficznego. Nagrody odbieraliśmy w Toruniu, więc skorzystaliśmy z okazji i zwiedziliśmy w ekspresowym tempie Stare Miasto.

Warto dodać, że w konkursie brały udział także Monika Kaczmarek, Karolina Kanabaja i Katarzyna Pieczyńska.

Więcej o konkursie zobacz ...

 

 "Zwierzęta różnych siedlisk"

 (Rozstrzygnięcie konkursu w grudniu 2014 - niestety tym razem nam się nie poszczęściło)

 

 "Kanał Bydgoski w obiektywie pór roku" - konkurs fotograficzny

 

Miło nam poinformować, że uczestniczka naszego kółka fotograficznego Karolina Kanabaja została laureatką konkursu fotograficznego "Kanał Bydgoski w obiektywie pór roku" zorganizowanego przez Muzeum Kanału Bydgoskiego. 

 

 

Na niebiesko dla autyzmu

 

W konkursie, "Na niebiesko dla autyzmu", wzięło udział  czworo członków kółka fotograficznego Wioletta Hausz, Katarzyna Pieczyńska, Natalia Koslowska i Damian Kamiński. Wszyscy otrzymali wyróżnienia.

 

Ogólnopolski konkurs fotograficzny "Drzewa jak ludzie"

Gratulujemy Patrykowi Pasterskiemu i Katarzynie Pieczyńskiej

Konkurs organizowany przez ZS nr 30 w Bydgoszczy - oto zdjęcia zgłoszone do konkursu i poniżej link z oficjalnymi wynikami.

 

 

Zajęcia kółka odbywają się w co drugą środę w godzinach 15.15 do 16.45. Opiekunami są panowie Jacek Kochański i Tadeusz Rybski.

 

 


 

Ścieżka powrotu